assistentie ‘op de bres’

Het cultuurfestival ‘op de bres’ werd het pinksterweekend gehouden op de Stelling van Amsterdam. Bij fort Veldhuis in Heemskerk werden de volgende evenementen georganiseerd:

  • trip into darkness en
  • de zachte aanval: luchtaanval van papier

Bij de trip into darkness werden de bezoekers geblinddoekt door het fort rondgeleid. En voor de luchtaanval van papier werden grote papieren vliegtuigen gevouwen en ingekleurd. Met in totaal 236 deelnemers waren het drie heel gezellige dagen.

Bij dit evenement was ook onze vereniging aanwezig om waar nodig een pleister te plakken. Jammer genoeg liet, met name op pinkstermaandag, het weer nogal te wensen over wat duidelijk merkbaar was in het bezoekersaantal.

DIGITAL CAMERA

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *