assistentie bij Buurtfeest d’Evelaer

2013 evelaer

In het weekend van 25 en 26 mei was weer het jaarlijkse buurtfeest van d’Evelaer in het Heemskerkse duingebied. Beide dagen waren twee vrijwilligers van onze vereniging paraat om eventuele eerste hulp te verlenen. Naast een talentenshow, een rondje klunen, een levend tafelvoetbal, een vossenjacht en de highland games waren er ook workshops en demonstraties van de hondenschool. Aangezien alles vlekkeloos verliep kon de ehbo-er slechts helpen met het opbouwen van het kluun-parcours en bij het sjouwen van de muziekinstallatie voor de band. Zo hebben wij (alweer) ons beste beentje voor gezet !

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *